Kacíř: Zkáza Roanoke - Kompletní sada (all-in) Desková hra + rozšíření

Novinka
Značka: REXhry
3 199 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Velký all-in set hry Kacíř: Zkáza Roanoke + 5 rozšíření ( Kacíř: Za palisádami, Kacíř: Předkové, Kacíř: Souboje myslí, Kacíř: Dávné soudy, Kacíř: Blízká setkání )

Navíc sada obsahuje i doplňky Kacíř: Neoprenová podložka + Kacíř: Sada žetonů + Kacíř: Ukazatele vlivu.

 

 

Detailní informace

Baleno s láskou
Baleno s láskou
Vždy kvalitně zabaleno.
Vlastní výroba
Vlastní výroba
Většinu výrobků si sami navrhujeme a vyrábíme.

Detailní popis produktu

Kacíř: Zkáza Roanoke

Kacíř: Zkáza Roanoke je asymetrická karetní hra pro dva hráče, která je zasazena do počátku kolonizace Ameriky do osady Roanoke. Jádrem hry je konflikt čarodějnice a jejího lovce. Čarodějnice se snaží dokončit rituál a získat pod svoji nadvládu osadu, zatímco lovec se snaží vypátrat, za koho se čarodějnice vydává. Každý z hráčů používá ve hře svůj vlastní balíček 50 karet a má k dispozici rozdílné prostředky k boji s protivníkem. Cesta k vítězství je spletitá. Jakou taktiku  použijete? Jedinečné ilustrace Maren Guttové  dotvářejí  temnou  atmosféru,  v  níž  před  vámi  znovu  ožívá  příběh ztracené kolonie Roanoke.

Kacíř: Za palisádami

Kacíř: Za palisádami je první rozšíření pro karetní hru pro dva Kacíř: Zkáza Roanoke. Do hry přináší mechanismus zhouby, za pomocí kterého získává čarodějnice nové možnosti a který symbolizuje její schopnost využívat přírodní síly. Proti němu naopak stojí mechanismus očisty, který pomáhá lovci. Rozšíření obsahuje dva balíčky po 50 kartách, nové karty vesničanů a také čtyři nové scénáře.

 

Kacíř: Předkové

Kacíř: Předkové je středně velké rozšíření pro karetní hru Kacíř: Zkáza Roanoke. Obsahuje celkem 60 karet, přičemž 21 z nich jsou nové karty vesničanů, se kterými bude hra zase o něco jiná. Kromě toho najdete v rozšíření Předkové i 7 nových karet scénářů, které přinášejí nové výzvy.

 

Kacíř: Souboje myslí

Kacíř: Souboje myslí je malé rozšíření pro karetní hru pro dva Kacíř: Zkáza Roanoke. Souboje myslí přináší do hry Kacíř celkem 32 nových karet (16 pro čarodějnici a 16 pro lovce), které dokáží základní hru okořenit a udělat ji ještě spletitější.

 

Kacíř: Dávné soudy

Kacíř: Dávné soudy je malé rozšíření pro karetní hru pro dva Kacíř: Zkáza Roanoke. Najdete v něm celkem 32 karet, které lovci nabízejí nové možnosti, jak vše pořádně prohlédnout, a čarodějnici naopak přinášejí nové triky, jak se odhalení vyhnout!

 

Kacíř: Blízká setkání

Kacíř: Blízká setkání je malé rozšíření pro karetní hru pro dva Kacíř: Zkáza Roanoke. Toto rozšíření se soustředí na vztahy ve vesnici jako takové a obsahuje celkem 32 nových karet, které vám ozvláštní hru Kacíř: Zkáza Roanoke.

Kacíř: Neoprenová podložka

Kacíř: Neoprenová podložka je speciální playmat pro hraní hry Kacíř: Zkáza Roanoke.

Kacíř: Sada žetonů

Kacíř: Sada žetonů je sada exkluzivních žetonů do hry Kacíř: Zkáza Roanoke, která zlepší váš požitek ze hry.

Kacíř: Ukazatele vlivu

Kacíř: Ukazatele vlivu je dvojice hezčích ukazatelů vlivu pro hru Kacíř: Zkáza Roanoke.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
? Základní hra / rozšíření: Základní hra + rozšíření
? Jazyk: Čeština (CZ)
? Doporučený věk: 12+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 2
Typ hry: Karetní
Pravidla hry: Čeština
Herní doba: 45 min
Náročnost: Střední

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: