O nás

Áhoj, deskoherní nadšenče! 

Vítej v Myším doupěti.

Na začátek by tě mohlo potěšit, že jsme taky nadšenci a deskovky milujeme stejně jako ty. Trošku nás představím - jsem tu já, netopýr Ludva, a se mnou tu kutí mí myší kámoši František, Markéta, Michal, Anna a Petr.  

Vymazlujeme originální doplňky pro tvoje oblíbené hry - od nápadů po nuly a jedničky, až po precizní tvary hotového výrobku.

Pohání nás nadšení, o které se s tebou chceme podělit. Protože sdílená radost je dvojitá radost, jak říkával můj dědeček Edgar (budiž mu větev lehká). 

Tohle nadšení vkládáme ve velkém do našich modelů, doplňků a vychytávek pro deskovky. 

Jak to děláme? 

Deskoherní komponenty vyrábíme po malých sériích a kompletujeme vlastními packami. Můžeš tak vsadit kalhoty na to, že každý kousek, co od nás uvidíš, je 100% originál. 

Tiskem a kompletací to ale nekončí - veškeré prototypy testujeme na konkrétních hrách, aby to bylo zkrátka epes rádes (jak by zase řekla moje tetička Evženie). 

A protože věříme, že lokální je lepší než globální, používáme stroje, přístroje a matroše od českých výrobců. 

Proč zrovna deskovky? 

Protože si myslíme, že je lepší trávit čas u herních stolů s kamarády a rodinou než u monitorů a klávesnic. Přes deskové hry poznáte spoustu nových lidí a utužíte vztahy s přáteli (i když se u toho na sebe občas naštvete)! To je ostatně jeden z hlavních důvodů, proč máme deskovky sami tak rádi a rozhodli jsem se kolem nich postavit naše Myší doupě. 

Něco ti u nás chybí? 

Občas si rád hraju na poetu, proto mi prosím dovol použít slovo “nicméně”. Nicméně vývoj a testování prototypů je celkem na dlouhé ocásky, takže se na nás nezlob, když bude nějaká vychytávka dočasně nedostupná. Klidně si o ni napiš! My se na tvoje zprávy těšíme. 

Máš vlastní nápad? 

Mí kámoši a kámošky jsou dokonce tak prďácký, že nám prý můžeš napsat i v případě, že přijdeš na nějaký doplněk, který ještě nemáme. Rádi to s tebou probereme, vymyslíme a otestujeme. 

“Napiš nám sem” 

 

BLIŽŠÍ PŘEDSTAVENÍ MYŠEK 

Markéta - Logistická čarodějka 

Pokud nevíme, co kde je nebo kolik toho potřebujeme, obracíme se na Markétu. O počtech ví vše a navíc dokáže ve skladu do puntíku zúročit své zkušenosti z hraní Tetrisu. 

Co ráda hraje: Jednodušší rodinné hry s malými myšaty. 

Anna - Královna 3D modelů 

3D modelování zvládá skutečně bravůrně! Když máme nápad, běžíme hned za ní. U ní totiž začíná prototypová cesta k našemu konečnému výrobku. Pokud se do něčeho pustí, tak nepoleví. 

Co ráda hraje: Logicky dedukční hry, i když to s ní skoro nikdo nechce hrát, protože vždy vyhrává. 

František - Zaklínač 3D tiskáren 

3D-tiskový mág, který se stará nejen o naší rozlehlou tiskovou farmu, ale i o farmu klasickou, kde mu pobíhají slepice, kachny, krůty i krocani. Takže i on se opravdu dost naběhá. 

Co rád hraje: Vše, co se nabídne. 

Michal – Mistr laseru 

Mistr přes laser a dřevo. Když potřebujeme navrhnout a vyrobit cokoliv ze dřeva, jdeme za Michalem. Víme, že to spolu s naším řežacím laserem vždycky zvládne. Na to, že dělá celý život ajťáka, je neskutečně zručný. 

Co rád hraje: Příběhovky s atmosférou, únikovky  

Petr - Vizionářský génius 

Petr je naše studnice nápadů. Když si zahraje nějakou hru, už se mu v hlavě tvoří potencionální vychytávky. Občas povolí uzdu fantazii až k hranicím nemožného, ale spousta našich doplňků by bez něj vůbec nevznikla. 

Co rád hraje: Hry, které vypráví příběh a pěkně odsýpají.