Boj o poklady (Flotsam Fight) Desková hra

Značka: 4 Kavky
510 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Plavíte se po světových mořích se skupinou lovců pokladů. Cenností jste už v hlubinách oceánu našli dost, a tak se vracíte domů. Jenže se strhne bouře a vaše loď jde pomalu ke dnu. Chcete zachránit všechny poklady, ale záchranné čluny mají omezenou kapacitu. A tak se snažíte zachránit hlavně ty nejcennější. Hraje se na 3 kola, na konci každého kola se rozdají žetony vítězných bodů, a kdo jich má na konci nejvíc, vyhrává.

 Japonská hra se v originále jmenuje Flotsam Fight, my jí říkáme Boj o poklady. Ke hře je i podrobný český návod od 4Kavek.

 

Detailní informace

Baleno s láskou
Baleno s láskou
Vždy kvalitně zabaleno.
Vlastní výroba
Vlastní výroba
Většinu výrobků si sami navrhujeme a vyrábíme.

Detailní popis produktu

Jak se hra hraje?

 Vyberte si člun (je jich 8 a jsou očíslované), na který položíte svůj poklad (hodnotu pokladu určují velká rohová čísla na kartě, čísla člunů pak menší čísla na bocích karet). Karta se pokládá ke člunu lícem nahoru. Poklady můžete nakládat jen na tolik člunů, kolik je hráčů (např. 3 hráči = 3 čluny). Můžete naložit pouze poklad vyšší hodnoty, než je poslední na člun položená karta. U každého člunu se tak tvoří vzestupná postupka.

Konec kola nastane, když se někdo zbaví poslední karty. Vyhrává hráč s 0 kartami v ruce, prohrává ten, kterému v ruce zbyla nejvyšší karta (nejcennější poklad, který nedostal včas na záchranný člun). Po odehrání 3 kol hra končí. Vítězí hráč s nejvyšším počtem vítězných bodů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
? Základní hra / rozšíření: Základní hra
? Jazyk: Čeština (CZ)
? Doporučený věk: 8+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 6
Typ hry: Rodinná
Pravidla hry: Čeština
Herní doba: 30 min
Náročnost: Snadná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: