Divukraj - 3D upgrade set

Když už jsme si vytiskli neutrální mističky na žetonky, řekli jsme si, že by bylo fajn mít nějaké tématické. A Divukraj je tak krásný, že si ty ořechové mističky opravdu zaslouží :) Stejně tak tyhle roztomilé pacičky místo obyčejných kartonových minižetonků na označování použité lokace.

Update (10.8.2020) V rámci další várky upgradu na Divukraj jsme navrhli 3D označovače pro karty, které mají efekt "Otevřeno", tj. jsou přístupné pro ostatní hráče. Od teď už hráč, který si postaví Poštu a tiše doufá, že na ni všichni zapomenou, dokud si ji sám neobsadí, to nebude mít až tak jednoduché :)

Největším oříškem modelu se stal překvapivě šutr. Nejdřív byl shledán moc velkým, pak málo členitým, poté zas příliš hladkým a aby toho nebylo málo, vznikl požadavek na dekoraci ve formě pacičky a vyvrcholilo to tím, že u toho prostě nesmí chybět drn... No a co se anglického nápisu "Open" týče, dlouhá čeština se nám na cedulku bohužel nevešla.

(Design: Myší doupě)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení