Alchymisté - Set komponent

Jednou z nejoblíbenější her v Myším doupěti jsou Alchymisté od CGE s rozšířením Královský golem. Do role alchymistů se vžíváme naplno, mozky se dostávají daleko za bod varu a co chvíli letí do koše zničená tabulka. Proto není divu, že i na ně přišla řada s 3D upgradem. Ty krásné baňky s lektvary na ilustracích si opravdu zasloužily dostat třetí rozměr, a když už si v potu tváře namícháte lektvar, tak se přeci nebudete chlubit kolegům nějakou obyčejnou plackou.

Naše práce na Alchymistech ještě není u konce, v rozšíření Královský golem je ještě dost věcí, které by šly vylepšit. No a my chceme 3D Golema, my potřebujeme 3D Golema, my musíme mít 3D Golema! 

P.S.: Chtěli jsme kočku jako žeton prvního hráče. Nejdříve jsme otestovali kočku živou, nevýhodou však byla její neskladnost a odmítání zůstat na určeném místě. Raději jsme si tedy kočku vytiskli.

(Design: Myší doupě) 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení