Descent - Dashboard hráče

Descent: Výpravy do temnot je hra, která se nám v pravidelných intervalech vrací na stůl a při příležitosti nastartování jedné z dalších kampaní jsme se konečně dokopali k výrobě desky hráče (Dashboardu). Stejně jako u jiných našich hráčských desek jsme se zaměřili na kombinaci kompaktnosti a funkčnosti (prostě nechcete mít k Descentu další krabici navíc :) )

Z hlediska funkčnosti bylo primárním cílem odstranit potřebu "žonglování" s žetony zdraví a únavy, což je vyřešeno počítadlem. Dále je jasně vymezen prostor na předměty, kterými může být hrdina v jednu chvíli vybaven. Pro zbylé karty tu máme 10 jednotlivých slotů a také dvě delší lišty v horní části dashboardu, jedna z nichž je vyklápěcí pro větší přehlednost a naopak snazší skladování. Sloty opět umožňují překlápění karet, takže jsou veškeré informace na kartách vždy jednoduše dostupné.

Rozměry dashboardu jsou 17x15,3x0,5cm a pojme obalené i neobalené karty.

(Design: Myší doupě)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení