Dovolená, aneb "Myši mají pré" :) V termínu od 30.7. do 15.8. jsme na dovolené, objednávky přijaté v tomto termínu budeme vyřizovat ihned po návratu, od 16.8.

Břink! Ve vesmíru!: Velká galaktická loupež Desková hra

Tip
Neohodnoceno
Značka: REXhry
1 299 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.8.2021

Břink! Ve vesmíru!: Velká galaktická loupež.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Břink! Ve vesmíru! Velká galaktická loupež je sci-fi varianta populární deckbuildingové hry (hráči si skládají své karetní balíčky) Břink!, ve které se hrdinové snaží vplížit skrz vesmírnou loď tyrana REXe až k ovládacímu panelu, ten mu ukrást a zabránit tak dobytí celé galaxie.

Během celé cesty si hráči mohou přijít na spousty odměn a kořistí, ale pozor! Jeden špatný krok, strhnete na sebe pozornost tyrana REXe a již se nemusíte dostat zpět do únikového modulu.

Břink ve vesmíru! se od standardního Břinku! liší v tom, že má trochu složitější mechanismy. Uspokojí tak i náročnější hráče. Navíc hra obsahuje spoustu popkulturních odkazů na různá sci-fi díla, takže pokud máte sci-fi rádi, je Břink ve vesmíru! pro vás ta správná volba.

Pokud si nejste zcela jisti jestli je hra pro vás, doporučujeme nahlédnout do oficiálních Českých pravidel od REXher (ke stažení zde).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Typ hry: Karetní / deck-building
Věk: 12+
Počet vesmírných lupičů: 2-4
Herní doba: 60 min
Náročnost: Střední