Na Křídlech - Nektar

Blíží se nám vydání už druhého rozšíření pro nádhernou hru Na křídlech s názvem Opeřená Oceánie, kterou u nás vydal Mindok. Podíváme se tak na nové druhy ptactva, jejíchž domovem je právě zmíněná Oceánie. Ta zahrnuje krom Austrálie také něco přes 20 000 ostrovů a tam se to různými druhy ptactva jen hemží. Je tedy jasné, že se máme na co těšit. 

V doupěti se už nemůžeme dočkat a proto jsme už s předstihem vyšmírovali (což tedy nebyl velký problém), že nové rozšířko přinese i nový druh žetonků - nektar. K žížale, jeřabině, myši, rybce a zrní proto přibyl i žeton kytičky, jak jinak než v růžové barvě. Pro větší věrohodnost doporučujeme uskladnění nektaru ve sklenici od medu, jako jsme to udělali s prvními prototypy - žetonky pak opravdu po medu voní :) Skalní fanoušci by se mohli tímto způsobem skladování pokusit o zvýšení věrohodnosti zrní, myší, žížal, a hlavně ryb - třeba rozšíříme deskovky o další dimenzi :))

#4Dzetonky #vyvonsisvoudeskovku

(Design: Myší Doupě)

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení